چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
دنیل ولینگتون با افتخار از جدیدترین مدل از ساعت های تمام استیل زنانه  خودکه تنها در سایز قاب  ۳۲ میلی متر و دارای بند حصیری  و 4رنگ مختلف می باشد رونمایی کرد.   .
30 سال پیش (Festina Group) فستینا گروه توسط آقای میگوئل رودریگز (Miguel Rodríguez) تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت در شهر بارسلونا اسپانیا و شرکتهای تابعه در 9 کشور دیگر وجود دارد. این گروه شامل فستسنا (Festina) لوتوس (Lotus) جگوار (Jaguar) کاندینو ( Candino) و کلیپسو (Calypso) میباشد. در این گروه بیش از 3000 نفر مشغول به کار هستند که سالانه بیش از چهار میلیون و پانصد هزار ساعت در 65 کشور جهان به فروش میرسانند. مرکز تولید ساعت این گروه در هربتس ول (Herbetswil) سوئیس و دیگر مرکز تولید در کوردوبا (Cordoba) اسپانیا میباشد در این مرکز تولید ساعتهای گرانقیمت که بیشتر در آن از طلا استفاده شده در آزمایشگاهی مجهز، با کیفیت و دقت بسیار بالا بصورت تخصصی تولید میشود. .
ﺳﻪشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵
همکاری کمپانی رودانیا با مدیر بازار موبایل سامسونگ ساخت ساعت های هوشمند رودانیا با همکاری شرکت سامسونگ در سه رنگ با بهترین آپشن های روز دنیا توانست موفقیت چشمگیری را برای این کمپانی بهمراه  آورد .
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵
کوئن دی بو (Koen De Bouw) بی شک یکی از برترین و محبوب ترین بازیگران و شخصیتهای تلویزیونی در بلژیک میباشد و او نقش اصلی در بسیاری از فیلم های تراز اول  (…,De Zaaak Alzaheimer, همچون Vermist, Loft, Dossier K , Star Wars) را داشته که در حال حاضر به عنوان سفیر برند Rodania انتخاب شده است . به گفته ایشان دلیل حضور او در این کمپانی صداقت و کیفیت بالا و فضای دوستانه این کمپانی  می باشد. با توجه به بازی کوئن دی بو (Koen De Bouw) در آخرین مجموعه فیلم های جنگ ستارگان ، شرکت رودانیا برای اکران این فیلم در بلژیک با حضور ستاره های  فیلم جنگ ستارگان  مراسم فرش قرمز  را  برای تجلیل از این گروه برگزار کرد که در آن از مجموعه جدید ساعت های رودانیا با طرح هایی الهام گرفته از شخصیتهای این فیلم رونمایی شد. .