همکاری جرالد باتلر بعنوان سفیر "برند فستینا" تمدید شد.
و در کمپین تبلیغاتی جدیدمان می درخشد.
همکاری گروه فستینا با سفیر حال حاضر خود " جرالد باتلر "  برای 3 سال آینده تمدید شد. بدنبال موفقیت چشم گیر او در کمپین اول که در هالیوود فیلمبرداری شد این هنرپیشه اسکاتلندی در این کمپین احساسات متفاوتی از خود به نمایش گذاشت. شخصیت حرفه ای و کاراکتر شاخص بین المللی او مهر تأییدی بر انتخاب جرالد باتلر و البته متضمن حفظ ارزش های برند فستینا می باشد.
به همین مناسبت ، در کمپین the Festina 'always fits' ، جرالد باتلر اغوا کننده، خودجوش ، جذاب و کاریزماتیک جلوه می کند. این کمپین در سه پخش تولید شده که با یک موضوع مشترک در عین حال ظریف با هم مرتبط هستند و ویژگی برند فستینا به عنوان یک برند همه کاره به نمایش در می آید و به همراه سفیر خوشنام خود ، سازگاری را در هر موقیعت و شرایط تعریف و تأیید می کند. البته بدون از دست دادن یک اونس از ویژگی و ظرافت منحصر بفردشان. فستینا این فرصت را به عموم می دهد که هنرپیشه را در وضعیت های متفاوت مشاهده کنند. شوخ طبعی غیر معمول و رقصیدن او به ضرب آهنگی غیر منتظره.
فیلمبرداری این کمپین به کارگردانی آلبرت اوریا در فضایی آرام و در مکان هایی خاص از جمله خانه La Ricarda ، نمونه ای از معماری عقل گرا ، واقع در چند متری دریای مدیترانه ، انجام شده است. "مارسل هارت من " به عنوان فیلمبردار در این کمپین شرکت داشته. ستارگانی همچون Kate Winslet و Monica Belucci از جلو لنز دوربین گذر کرده اند. همچنین تهیه عکس از فستیوال فیلم کن عهده هارتمن بوده است.  Allyson Carey برنده دو دوره جایزه بهترین گریمور جشنواره" اِمی" در این پروژه شرکت داشته.
کمپین تبلیغاتی The Festina Always Fits بطور رسمی در ماه مارس آینده طی برگزاری دومین نمایشگاه تجاری گروه فستینا به سمع و نظر خواهد رسید. رویدادی که بار دیگر نمایندگی ها و مشتریان مان را گرد هم خواهد آورد و حضورشان را در هتل Ritz  در لیزبون پرتغال گرامی خواهیم داشت.

.